Erelijst

1 VAN DER HOORN Taco Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
2 VAN POPPEL Danny Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
3 THIJSSEN Gerben Lotto Soudal
4 DUPONT Timothy Bingoal Pauwels Sauces WB
5 DAINESE Alberto Team DSM
6 DE KLEIJN Arvid Rally Cycling
7 STEWART Campbell Black Spoke Pro Cycling Academy
8 MARIT Arne Sport Vlaanderen - Baloise
9 D'HEYGERE Gil Tarteletto - Isorex
10 BLIKRA Erlend Uno-X Pro Cycling Team

1 Walscheid Max Team Sunweb
2 De Bondt Dries Corendon - Circus
3 van der Hoorn Taco Team Jumbo-Visma
4 van Schip Jan-Willem Roompot - Charles
5 Keukeleire Jens Lotto Soudal
6 Theuns Edward Trek - Segafredo
7 van Poppel Danny Team Jumbo-Visma
8 Cardis Romain Team Total Direct Energie
9 Naesen Lawrence Lotto Soudal
10 Jans Roy Corendon - Circus

 

 

 

 

 

 

 

 

podium2019

1 Jonas Van Genechten Vital Concept Cycling Club
2 Jasper De Buyst Lotto - Soudal
3 Timothy Dupont Wanty - Groupe Gobert
4 Jens Keukeleire Lotto - Soudal
5 Bram Welten (NL) Fortuneo-Samsic
6 Aksel Nömmela (Est) BEAT Cycling Club
7 Boy van Poppel Trek - Segafredo
8 Emiel Vermeulen Roubaix - Lille Métropole
9 Kevyn Ista WB-Aqua Protect-Veranclassic
10  Fridtjof Röinäs (Noo) Joker - Icopal

 

podium2018

1 DEVRIENDT Tom Wanty - Groupe Gobert
2 WYNANTS Maarten Team LottoNL-Jumbo
3 VAN GOETHEM Brian (NL) Roompot - Nederlandse Loterij
4 GREIPEL André (D) Lotto - Soudal
5 WALSCHEID Maximilian (D)     Team Sunweb
6 VAN LERBERGHE Bert Sport Vlaanderen - Baloise
7 GEUENS Alexander Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
8 STALLAERT Joeri Cibel - Cebon
9 MANNAERTS Jelle Tarteletto - Isorex
10  DUPONT Timothy Veranda's Willems - Crelan

 podium 2017 800

1 Martin PEDERSEN (Den)  Team GLS - Pakke Shop 
2 Michael TRONBORG (Den) Team Designa Kokken
3 Roy CURVERS (Ned) Skil - Shimano

 

2008 PedersenHoutland

1 Steven DE JONGH (Ned) Quickstep-Innergetic
2 Baden COOKE (Aus) Unibet.com
3 Niko EECKHOUT Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen

 

2008 de jongh

1. Artur GAJEK (Ger) - Team Wiesenhof Akud 
2. Niko EECKHOUT (Bel) - Chocolade Jacques-Topsport Vlaanderen
3. Danilo HONDO (Ger) - Team Lamonta

 

1. Kevin VAN IMPE (Bel) - Chocolade Jacques - T Interim
2 Marcel SIEBERG (Ger) - Team Lamonta
3 Steven CAETHOVEN (Bel) - Chocolade Jacques - T Interim

1. Bert De Waele (BEL) -Landbouwkrediet - Colnago
2. Dennis Haueisen (GER) - Radshop Haueisen - Thueringen
3. Jürgen Roelandts (BEL) - Jong Vlaanderen 2016

1. Geert Omloop (BEL) - Palmans - Collstrop 
2. Christophe Roodhooft (BEL) - Palmans - Collstrop 
3. Alain Van Katwijk (NED) - Axa Professional Cycling Team

2002 • Kevin Hulsmans (Bel)
2001 • Geert Omloop (Bel)
2000 • Niko Eeckhout (Bel)
1999 • Etienne De Wilde (Bel)
1998 • Etienne De Wilde (Bel)
1997 • Robbie Vandaele (Bel)
1996 • Johan Capiot (Bel)
1995 • Jans Koerts (Ned)
1994 • Etienne De Wilde (Bel)
1993 • Danny Daelman (Bel)
1992 • Johan Devos (Bel)
1991 • Didier Priem (Bel)
1990 • Johan Museeuw (Bel)
1989 • Jan Bogaert (Bel)
1988 • Danny Janssens (Bel)
1987 • Hendrik Redant (Bel)
1986 • Willem Wijnant (Bel)
1985 • Yvan Lamote (Bel)
1984 • Ludo Frijns (Bel)
1983 • Ronny Van Marcke (Bel)
1982 • Eddy Vanhaerens (Bel)
1981 • Rudy Pevenage (Bel)
1980 • Walter Planckaert (Bel)
1979 • Alain De Roo (Bel)
1978 • Herman Van Springel (Bel)
1977 • Marc Demeyer (Bel)
1976 • Lieven Malfait (Bel)
1975 • Eddy Cael (Bel)
1974 • Willy Planckaert (Bel)
1973 • Marc Lievens (Bel)
1972 • Patrick Sercu (Bel)
1971 • André Dierickx (Bel)
1970 • Roger de Vlaeminck (Bel)
1969 • Noël Van Clooster (Bel)
1968 • Walter Boucquet (Bel)
1967 • Jan Boonen (Bel)
1966 • Walter Boucquet (Bel)
1965 • Gilbert Desmet I (Bel)
1964 • Arthur De Cabooter (Bel)
1963 • Robert Vandecaveye (Bel)
1962 • Norbert Kerckhove (Bel)
1961 • Roland Aper (Bel)
1960 • Mies Stolker (Ned)
1959 • Arthur De Cabooter (Bel)
1958 • Gilbert Desmet I (Bel)
1957 • Gilbert Desmet I (Bel)
1956 • Leon Van Daele (Bel)
1955 • Roger Decorte (Bel)
1954 • Lucien Victor (Bel)
1953 • Arthur Nommerency (Bel)
1952 • Valère Ollivier (Bel)
1951 • André Maelbrancke (Bel)
1950 • André Maelbrancke (Bel)
1949 • Roger Desmet (Bel)
1948 • Albert Anutchin (Bel)
1947 • Adolf Verscheuren (Bel)
1946 • Roger De Corte (Bel)
1945 • André Maelbrancke (Bel)

 

middelkerke klein2

Kon. Wielrijdersbond Flandria Lichtervelde vzw

Oude Bruggeweg 7, 8810 Lichtervelde

info@omloopvanhethoutland.be

lichtervelde logo2

© 2017 Koninklijke Wielrijdersbond Flandria Lichtervelde vzw All Rights Reserved. Designed By Denys & Butstraen