Verslag Omloop van het Houtland 2012

Marcel Kittel wint massaspurt

 

 

1 KITTEL Marcel TEAM ARGOS-SHIMANO  188 km in 04h25'43''
2 BLYTHE Adam BMC RACING TEAM
3 DUPONT Timothy BOFROST - STERIA
4 STALLAERT Joeri LANDBOUWKREDIET - EUPHONY
5 VAN STAEYEN Michaël TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
6 FENN Andrew OMEGA PHARMA-QUICKSTEP
7 DRUCKER Jean-Pierre ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S
8 DEBUSSCHERE Jens LOTTO BELISOL TEAM
9 GROENEWEGEN Dylan CYCLINGTEAM DE RIJKE
10 BRAMBILLA Giorgio LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM
11 VANLANDSCHOOT James ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S
12 BAGDONAS Gediminas AN POST - SEAN KELLY
13 SENTJENS Roy CYCLINGTEAM DE RIJKE
14 NEIRYNCK Stijn TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
15 STENUIT Robin WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE
16 COMMEYNE Davy LANDBOUWKREDIET - EUPHONY
17 MAYKIN Roman RUSVELO
18 VEELERS Tom TEAM ARGOS-SHIMANO
19 ERSHOV Artur RUSVELO
20 BLAIN Alexandre ENDURA RACING
21 DE WILDE Sjef ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S
22 VANSPEYBROUCK Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
23 MARKUS Barry VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
24 ALAFACI Eugenio LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM 05
25 DRON Boris WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE
26 VAN HOECKE Justin WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE
27 MANDRI Rene ENDURA RACING
28 KEO Emmanuel SAUR - SOJASUN
29 VAN WINDEN Dennis RABOBANK CYCLING TEAM
30 KREDER Wesley VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
31 ROBERT Frederique LOTTO BELISOL TEAM 09
32 VERMELTFOORT Coen RABOBANK CYCLING TEAM
33 PEETERS Kevin LANDBOUWKREDIET - EUPHONY 11
34 VANLERBERGHE Bert BOFROST - STERIA
35 VAN KEIRSBULCK Guillaume OMEGA PHARMA-QUICKSTEP
36 KOUWENHOVEN Sjoerd CYCLINGTEAM DE RIJKE
37 VAN MELSEN Kevin ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S 13
38 BOS Theo RABOBANK CYCLING TEAM
39 BREYNE Jonathan LANDBOUWKREDIET - EUPHONY 16
40 GOOVAERTS Tom COLBA - SUPERANO HAM
41 HOOGERLAND Johnny VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
42 CAPPELLE Andy ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S
43 FRIEDMAN Michael OPTUM PRESENTED BY KELLY BENEFIT STRATEGIES
44 SALOMEIN Jarl TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
45 DERNIES Tom WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE 24
46 JUODVALKIS Egidijus LANDBOUWKREDIET - EUPHONY
47 MAES Nikolas OMEGA PHARMA-QUICKSTEP 26
48 DE BACKER Bert TEAM ARGOS-SHIMANO 32
49 STEVENS Thimoty ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S
50 HABEAUX Gregory ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S 37
51 SINKELDAM Ramon TEAM ARGOS-SHIMANO 39
52 SCHÄR Michael BMC RACING TEAM 43
53 LODEWYCK Klaas BMC RACING TEAM
54 VERRAES Benjamin ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S
55 GOLAS Michal OMEGA PHARMA-QUICKSTEP
56 VAN GROEN Arnoud ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S
57 VERMOTE Julien OMEGA PHARMA-QUICKSTEP
58 STEEGMANS Gert OMEGA PHARMA-QUICKSTEP 59
59 KEISSE Iljo OMEGA PHARMA-QUICKSTEP
60 PAIANI Jean-Lou SAUR - SOJASUN 01:19
61 BROWN Graeme RABOBANK CYCLING TEAM
62 WYNANTS Maarten RABOBANK CYCLING TEAM
63 BOL Jetse RABOBANK CYCLING TEAM
64 FRÖHLINGER Johannes TEAM ARGOS-SHIMANO 01:34
65 KEIZER Martijn VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
66 LIGTHART Pim VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
67 SCHOONBROODT Bob CYCLINGTEAM DE RIJKE
68 HOVELIJNCK Kurt LANDBOUWKREDIET - EUPHONY
69 LEPLA Jeroen BOFROST - STERIA
70 WYSS Danilo BMC RACING TEAM
71 MERTENS Tim TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
72 MARKOV Alexey RUSVELO
73 JANS Roy AN POST - SEAN KELLY
74 REIHS Michael CHRISTINA WATCHES - ONFONE
75 FRANCOIS Jurgen COLBA - SUPERANO HAM
76 ANDERSON John ENDURA RACING
77 ZWIZANSKI Scott OPTUM PRESENTED BY KELLY BENEFIT STRATEGIES
78 PLIUSCHIN Alexandr LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM
79 VAN VOOREN Steven TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
80 VAN DEN HOUTE Sven COLBA - SUPERANO HAM
81 SERRY Pieter TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
82 VAN EMDEN Jos RABOBANK CYCLING TEAM
83 QUINZIATO Manuel BMC RACING TEAM 02:12
84 BALLAN Alessandro BMC RACING TEAM
85 KOHLER Martin BMC RACING TEAM
86 EIJSSEN Yannick BMC RACING TEAM
87 SPRENGERS Thomas LOTTO BELISOL TEAM
88 VANDOUSSELAERE Sven TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
89 NEYENS Maarten LOTTO BELISOL TEAM
90 TIMMER Albert TEAM ARGOS-SHIMANO
91 MOWATT James COLBA - SUPERANO HAM
92 PAUWELS Serge OMEGA PHARMA-QUICKSTEP
93 HOORNE Jeroen OMEGA PHARMA-QUICKSTEP
94 JANSE VAN RENSBURG Jacques MTN QHUBEKA
95 GESCHKE Simon TEAM ARGOS-SHIMANO
96 DUFRASNE Jonathan WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE
97 VERWAEST Kevin BOFROST - STERIA
98 DEHAES Kenny LOTTO BELISOL TEAM
99 KRUIJSWIJK Steven RABOBANK CYCLING TEAM
100 PARDINI Olivier COLBA - SUPERANO HAM
101 PLANCKAERT Baptiste LANDBOUWKREDIET - EUPHONY
102 BOOKWALTER Brent BMC RACING TEAM

 

Kon. Wielrijdersbond Flandria Lichtervelde vzw

Oude Bruggeweg 7, 8810 Lichtervelde

© 2017 Koninklijke Wielrijdersbond Flandria Lichtervelde vzw All Rights Reserved. Designed By Denys & Butstraen